Bilety autobusoweZakopane - Nowy-Targ

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Zakopane — Nowy Targ

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
18:20
Czas przejazdu30 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
18:50
Nowy Targ
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia
6,30 
Przewoźnik: Transport Osobowy Majer BUS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Zakopane — Nowy Targ w 2022 roku

Codziennie
17:00
Czas przejazdu27 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
17:27
Nowy Targ
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia
7,00 
Przewoźnik: AD Euro-Trans
Autobus: Irizar
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu28 min
Zakopane
Dworzec Kolejowy, ul. Chramcówki 35
17:28
Nowy Targ
Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia
7,35 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Zakopane — Nowy Targ
3
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 28 min.
Szacowany czas podróży
17:00 — 17:27
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18:20 — 18:50
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
7 — 16 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami