Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Nowa Sól – Winnica

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Nowa Sól

Najlepsza oferta

Codziennie
14:00
Czas przejazdu21 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek, ul. Zjednoczenia 19

140,00 

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Nowa Sól w 2019 rok roku

Codziennie
15:30
Czas przejazdu19 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

160,00 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu21 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek, ul. Zjednoczenia 19

169,49 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu19 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek, ul. Zjednoczenia 19

169,49 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu20 h. 10 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

06:00
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

189,75 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu22 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek, ul. Zjednoczenia 19

190,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu20 h. 45 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek, ul. Zjednoczenia 19

190,00 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu23 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:10
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1

200,85 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

06:00
+1 dzień

Nowa Sól

НОВА-СУЛЬ,

206,71 
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Winnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu