Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Nowa Sól w 2018 rok roku

14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Przystanek; ul. Zjednoczenia 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 22 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Przystanek; ul. Zjednoczenia 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Przystanek; ul. Zjednoczenia 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 13.12, 16.12, 17.12, 18.12, 21.12...
14:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
Czas przejazdu 21 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15+1 dzień
Przystanek; ul. Zjednoczenia 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 14.12, 15.12, 19.12, 20.12, 24.12...
Codziennie
14:00
Czas przejazdu 21 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek; ul. Zjednoczenia 19

140
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
11:15
+1 dzień
Nowa Sól
Przystanek; ul. Zjednoczenia 19
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu 22 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek; ul. Zjednoczenia 19

140
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
11:15
+1 dzień
Nowa Sól
Przystanek; ul. Zjednoczenia 19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

13.12, 16.12, 17.12, 18.12, 21.12...
14:00
Czas przejazdu 21 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek; ul. Zjednoczenia 19

154
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
09:45
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
10:35
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
11:15
+1 dzień
Nowa Sól
Przystanek; ul. Zjednoczenia 19
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

14.12, 15.12, 19.12, 20.12, 24.12...
14:00
Czas przejazdu 21 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8

11:15
+1 dzień

Nowa Sól

Przystanek; ul. Zjednoczenia 19

154
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8
16:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
18:45
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
21:50
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:55
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
02:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
03:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
05:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
06:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
08:10
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
09:20
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
09:45
Chojnów
"Dworzec autobusowy; plac Dworcowy"
10:35
Szprotawa
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 1"
11:15
+1 dzień
Nowa Sól
Przystanek; ul. Zjednoczenia 19
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Winnica