Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweSzczuczyn – Ełk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Szczuczyn — Ełk

Najlepsza oferta

W poniedziałki
01:15
Czas przejazdu47 min
Szczuczyn
Szczuczyn, Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
02:02
Ełk
Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego
10,50 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Szczuczyn — Ełk w 2020 roku

Codziennie
14:27
Czas przejazdu56 min
Szczuczyn
Szczuczyn, Szczuczyn, ul. Sobieskiego
15:23
Ełk
Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego
12,60 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
03:55
Czas przejazdu47 min
Szczuczyn
Szczuczyn, Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
04:42
Ełk
Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego
15,75 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
09:45
Czas przejazdu47 min
Szczuczyn
Szczuczyn, Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
10:32
Ełk
Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego
15,75 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu47 min
Szczuczyn
Szczuczyn, Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
16:27
Ełk
Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego
15,75 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu47 min
Szczuczyn
Szczuczyn, Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
19:47
Ełk
Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego
15,75 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
23:10
Czas przejazdu47 min
Szczuczyn
Szczuczyn, Szczuczyn, Dworzec Autobusowy
23:57
Ełk
Dworzec autobusowy, ul. Jarosława Dąbrowskiego
15,75 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Ełk
Z miasta Ełk

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu