Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Szczecin — Leer

Najlepsza oferta

Poza nie
23:45
Czas przejazdu10 h. 30 min
Szczecin
Dworzec Autobusowy, Pl. Grodnicki 1, st. 1A, Szczecin
10:15
+1 dzień
Leer
ZOB, st. 1A, Leer
210,00 
Przewoźnik: EST-LOREK
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Szczecin — Leer w 2019 roku

W poniedziałki
23:59
Czas przejazdu08 h. 51 min
Szczecin
Dworzec Kolejowy Szczecin Główny, ul. Krzysztofa Kolumba
08:50
+1 dzień
Leer
ZOB, st. 1A, Leer
210,00 
Przewoźnik: EST-LOREK
Ocena:
Codziennie
23:55
Czas przejazdu10 h. 20 min
Szczecin
Dworzec autobusowy, plac Grodnicki 1
10:15
+1 dzień
Leer
LEER, ZOB st. 1A, Elblag Platz/ Bahnhofring
265,20 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Leer
Z miasta Leer
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu