Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Siedlce — Czerniowce w 2019 rok roku

wto, czw, nie
18:55
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219

249,46 
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
05:25
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
06:15
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
09:20
Kołomyja
Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Holovna 219
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Siedlce
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!