Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Siedlce — Czerniowce w 2018 rok roku

18:55
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
18:55
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
Czas przejazdu 14 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, czw, nie
18:55
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

247
18:55
Siedlce
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
08:20
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
09:20
Kołomyja
"Przystanek; ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15"
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:55
Czas przejazdu 14 h. 50 min
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa

10:45
+1 dzień

Czerniowce

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219

251
18:55
Siedlce
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
10:45
+1 dzień
Czerniowce
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Golovna 219
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Siedlce