Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sanok — Bytom w 2019 rok roku

Codziennie
10:01
7 godz. 2 min w drodze

Sanok

Przystanek, ulica Dworcowa

17:03

Bytom

Dworzec autobusowy, plac Wolskiego

60,59 
10:00
Sanok
Przystanek, ulica Dworcowa
10:39
Rymanów-Zdrój
Posada Górna, ulica Zdrojowa
10:45
Rymanów
Przystanek, ul. Rynek
10:59
Iwonicz-Zdrój
Przystanek, plac Wojciecha Oczki
11:11
Miejsce Piastowe
Przystanek, ul. Krośnieńska 8
11:22
Krosno
Dworzec autobusowy, ul. Naftowa 21
11:51
Jasło
Przystanek, ul. 17 stycznia
12:14
Brzostek
Przystanek, ulica Rynek
12:33
Pilzno
Zajezdnia, ulica Legionów
14:48
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:28
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:03
Bytom
Dworzec autobusowy, plac Wolskiego
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Transgaz Travel
  • Van Hool 2(free)
Popularne kierunki
Do miasta Bytom
Do miasta Sanok
Z miasta Bytom
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!