Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sanok — Bytom w 2018 rok roku

10:01
Przystanek; ulica Dworcowa
Czas przejazdu 07 h. 02 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:03
Dworzec autobusowy; plac Wolskiego
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
10:01
Czas przejazdu 07 h. 02 min

Sanok

Przystanek; ulica Dworcowa

17:03

Bytom

Dworzec autobusowy; plac Wolskiego

61
10:01
Sanok
Przystanek; ulica Dworcowa
10:39
Rymanów-Zdrój
"Posada Górna; ulica Zdrojowa"
10:45
Rymanów
"Przystanek; ul. Rynek"
10:59
Iwonicz-Zdrój
"Przystanek; plac Wojciecha Oczki"
11:11
Miejsce Piastowe
"Miejsce Piastowe; ulica Dukielska"
11:22
Krosno
"Dworzec autobusowy Krosnie; ulica Kolejowa"
11:51
Jasło
"Przystanek; ul. 17 stycznia"
12:14
Brzostek
"Przystanek; ulica Rynek"
12:33
Pilzno
"Zajezdnia; ulica Legionów"
14:48
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:28
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
17:03
Bytom
Dworzec autobusowy; plac Wolskiego
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TravelPL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Bytom
Do miasta Sanok
Z miasta Bytom
Podróż powrotna: