Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Hajsyn w 2019 rok roku

17:20
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
w drodze 13 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
19:50
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
w drodze 13 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:20+1 dzień
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:20
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
w drodze 12 godz. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią

Rozkład jazdy autobusów Rzeszów — Hajsyn w 2019 rok roku

23.01, 25.01, 28.01, 30.01, 02.02...
17:20
13 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

06:55
+1 dzień

Hajsyn

Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129

110,00 
17:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
20:20
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
22:20
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
01:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
02:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
03:50
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
04:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
05:50
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
06:55
+1 dzień
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • Van Hool 915(free)
Codziennie
19:50
13 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

11:20
+1 dzień

Hajsyn

Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A

130,00 
19:45
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
21:35
Przemyśl
Tesco - Lwowska, ul. Lwowska 36
22:00
Medyka PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Medyka
01:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
02:40
Złoczów
Dworzec autobusowy Złoczów, ul. Sichovykh Striltsiv 30
03:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
04:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
04:55
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:15
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
11:20
+1 dzień
Hajsyn
Centrum handlowo-rozrywkowe Yevropeiskyi, ul. 1 Travnia 70A
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
pon, wto, pią
17:20
12 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

06:55
+1 dzień

Hajsyn

Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129

144,20 
17:20
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
06:55
+1 dzień
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Popularne kierunki
Z miasta Rzeszów
Do miasta Hajsyn
Do miasta Rzeszów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!