Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweRohatyn – Opole

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rohatyn — Opole

Najlepsza oferta

Codziennie
20:15
Czas przejazdu10 h. 25 min
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
110,00 
Przewoźnik: Ternvoyage
Autobus: Van Hool
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Rohatyn — Opole w 2020 roku

Codziennie
18:20
Czas przejazdu13 h. 20 min
Rohatyn
Stacja benzynowa OKKO, ul. Muchy, Rohatyn
06:40
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
110,00 
Przewoźnik: Przykarpacki Ekspres
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu08 h. 50 min
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
03:50
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
114,51 
Przewoźnik: Modultrans
Autobus: Setra (Free)
Ocena:
Codziennie
20:15
Czas przejazdu10 h. 25 min
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
06:40
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
114,51 
Przewoźnik: Ternvoyazh
Autobus: Van Hool
Ocena:
pon, wto, czw, sob
20:15
Czas przejazdu11 h. 40 min
Rohatyn
Dworzec autobusowy Rogatyn, ul. Halytska 8
06:55
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
125,00 
Przewoźnik: TERNVOYAZH
Ocena:
pon, śro, czw
19:00
Czas przejazdu14 h. 10 min
Rohatyn
ul. Halicka 8, Rohatyn
08:10
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
130,00 
Przewoźnik: MODULTRANS SP ZOO
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu12 h. 10 min
Rohatyn
Stacja paliw OKKO, ul. Mukhy 1
06:30
+1 dzień
Opole
Sindbad Port Opole, ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 56
130,87 
Przewoźnik: Prykarpatsky Express
Autobus: Neoplan(Free)
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Opole
Do miasta Rohatyn
Z miasta Opole
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu