Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Połtawa — Velyka Rublivka

Najlepsza oferta

Codziennie
15:20
Czas przejazdu54 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

16:14

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

6,21 

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Velyka Rublivka w 2019 roku

W poniedziałki
15:00
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

15:56

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

6,93 
W poniedziałki
17:10
Czas przejazdu01 h. 03 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

18:13

Velyka Rublivka

6,93 
W poniedziałki
15:40
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

16:36

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,01 
W poniedziałki
17:51
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

18:47

Velyka Rublivka

7,01 
Codziennie
05:55
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

06:51

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

07:46

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
07:25
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

08:21

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
07:55
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

08:51

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Poza nie
08:25
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

09:21

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
08:50
Czas przejazdu24 h. 45 min
+1 dzień

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

09:50
+1 dzień

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
10:35
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

11:31

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
11:45
Czas przejazdu55 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

12:40

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
12:15
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

13:11

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
12:45
Czas przejazdu46 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

13:31

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

14:11

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

14:41

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

15:31

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
15:25
Czas przejazdu47 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

16:12

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Poza nie
16:35
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

17:31

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu45 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

18:00

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
17:45
Czas przejazdu46 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

18:31

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,02 
Codziennie
11:10
Czas przejazdu01 h. 24 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

12:34

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,90 
pon, śro
18:30
Czas przejazdu01 h. 21 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

19:51

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

7,90 
Codziennie
09:45
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

10:41

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

8,10 
Codziennie
15:55
Czas przejazdu56 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-4, ploshcha Slavy 5

16:51

Velyka Rublivka

В.РУБЛIВКА,

8,10 
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Połtawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu