Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Połtawa — Novyi Tahamlyk

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw
18:55
Czas przejazdu35 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

19:30

Novyi Tahamlyk

5,87 

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Novyi Tahamlyk w 2019 rok

pon, wto, śro, czw
06:20
Czas przejazdu54 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

07:14

Novyi Tahamlyk

5,87 
Poza wto i nie
12:15
Czas przejazdu55 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

13:10

Novyi Tahamlyk

Н.ТАГАМЛИК,

5,87 
Codziennie
08:40
Czas przejazdu55 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

09:35

Novyi Tahamlyk

Н.ТАГАМЛИК,

5,95 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu55 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

15:25

Novyi Tahamlyk

Н.ТАГАМЛИК,

5,95 
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Połtawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu