Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Połtawa — Myrhorod

Najlepsza oferta

Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 40 min

Połtawa

ПОЛТАВА АС-1, Великотирнівська, 7

11:40

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

14,56 

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Myrhorod w 2019 rok

Codziennie
06:10
Czas przejazdu01 h. 50 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

08:00

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu02 h. 10 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

09:10

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
07:25
Czas przejazdu01 h. 50 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

09:15

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu02 h. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

10:20

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 40 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

12:40

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Poza nie
12:00
Czas przejazdu02 h. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

14:00

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu01 h. 45 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

14:25

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
13:20
Czas przejazdu01 h. 50 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

15:10

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu01 h. 40 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:30

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

18:30

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu01 h. 35 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

20:55

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,45 
Codziennie
09:20
Czas przejazdu01 h. 55 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

11:15

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,54 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 55 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

15:55

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

15,54 
Codziennie
05:15
Czas przejazdu02 h. 25 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-3, ul. Zinkivska 6A

07:40

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

17,99 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu02 h. 20 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-3, ul. Zinkivska 6A

16:40

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

17,99 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu03 h. 00 min

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7

17:30

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

20,10 
Codziennie
05:20
Czas przejazdu02 h. 45 min

Połtawa

ПОЛТАВА АС-1, Великотирнівська, 7

08:05

Myrhorod

МИРГОРОД АС,

20,65 
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Myrhorod
Do miasta Połtawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu