Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Kolomatske w 2019 rok roku

05:22
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 26 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:48
КУЛИКОВЕ пов, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
12:30
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 26 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:56
КУЛИКОВЕ пов, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
17:05
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 27 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:32
КУЛИКIВКА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:50
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:19
КУЛИКIВКА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
17:00
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:29
КУЛИКIВКАпов, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
11:10
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:39
КУЛИКIВКАпов, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:35
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:04
КУЛИКIВКАпов, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:35
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:04
КУЛИКIВКАпов, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:10
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 22 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:32
КУЛИКIВКА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:30
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 19 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:49
КУЛИКIВКА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:35
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 23 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:58
КУЛИКIВКА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:50
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
w drodze 23 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:13
КУЛИКIВКА, null
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Połtawa — Kolomatske w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw, pią, sob
05:22
26 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

05:48

Kolomatske

КУЛИКОВЕ пов, null

2,80 
05:22
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
05:48
Kolomatske
КУЛИКОВЕ пов, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП СТУПАК В.А.
  • РУТА (17)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
12:30
26 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

12:56

Kolomatske

КУЛИКОВЕ пов, null

2,80 
12:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
12:56
Kolomatske
КУЛИКОВЕ пов, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП СТУПАК В.А.
  • РУТА (17)
W poniedziałki
17:05
27 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

17:32

Kolomatske

КУЛИКIВКА, null

3,31 
17:05
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
17:32
Kolomatske
КУЛИКIВКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП ЛОТКIН Р.Б.
  • РУТА (19)
pon, wto, śro, czw, pią, sob
10:50
29 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

11:19

Kolomatske

КУЛИКIВКА, null

3,41 
10:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
11:19
Kolomatske
КУЛИКIВКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ФОП ЛОТКIН Р.Б.
  • РУТА (19)
pon, śro
17:00
29 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

17:29

Kolomatske

КУЛИКIВКАпов, null

3,63 
17:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
17:29
Kolomatske
КУЛИКIВКАпов, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ДП-ФАРКОП
  • ПАЗ (22)
Codziennie
11:10
29 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

11:39

Kolomatske

КУЛИКIВКАпов, null

3,74 
11:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
11:39
Kolomatske
КУЛИКIВКАпов, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ДП-ФАРКОП
  • ПАЗ (22)
Codziennie
14:35
29 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

15:04

Kolomatske

КУЛИКIВКАпов, null

3,74 
14:35
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
15:04
Kolomatske
КУЛИКIВКАпов, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТзДВ КАРЛIВКА
  • ПАЗ (22)
Codziennie
18:35
29 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

19:04

Kolomatske

КУЛИКIВКАпов, null

3,74 
18:35
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
19:04
Kolomatske
КУЛИКIВКАпов, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТзДВ КАРЛIВКА
  • ПАЗ (22)
Codziennie
05:10
22 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

05:32

Kolomatske

КУЛИКIВКА, null

3,76 
05:10
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
05:32
Kolomatske
КУЛИКIВКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП ВЕЖА-1
  • РУТА (18)
Codziennie
07:30
19 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

07:49

Kolomatske

КУЛИКIВКА, null

3,76 
07:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
07:49
Kolomatske
КУЛИКIВКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП ВЕЖА-1
  • РУТА (18)
Codziennie
10:35
23 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

10:58

Kolomatske

КУЛИКIВКА, null

3,76 
10:35
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
10:58
Kolomatske
КУЛИКIВКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП ВЕЖА-1
  • РУТА (18)
Codziennie
12:50
23 min w drodze

Połtawa

Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A

13:13

Kolomatske

КУЛИКIВКА, null

3,76 
12:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa-2, ul. Shevchenka 65A
13:13
Kolomatske
КУЛИКIВКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП ВЕЖА-1
  • РУТА (18)
Popularne kierunki
Z miasta Połtawa
Do miasta Połtawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!