Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Pilzno — Iwano-Frankiwsk

Najlepsza oferta

czw, sob, nie
13:00
Czas przejazdu22 h. 15 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

11:15
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

152,54 

Rozkład jazdy autobusów Pilzno — Iwano-Frankiwsk w 2019 rok roku

W środy
15:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

11:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Przystanek, ul. Pasiczna

152,54 
pon, wto, pią
15:00
Czas przejazdu20 h. 00 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

11:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Przystanek, ul. Pasiczna

152,54 
pon, czw, pią
13:00
Czas przejazdu24 h. 20 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

14:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

170,00 
pon, wto, pią
13:00
Czas przejazdu25 h. 20 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

14:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Przystanek, ul. Horbaczewskoho 4

176,86 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu22 h. 55 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

10:55
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

194,54 
02.05, 04.05, 06.05, 08.05, 10.05...
12:00
Czas przejazdu22 h. 55 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

10:55
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

194,54 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu25 h. 00 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

12:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Ivano-Frankovsk [*UA],,AS, Iwano-Frankiwsk

207,46 
wto, śro, czw, pią, sob, nie
10:00
Czas przejazdu22 h. 20 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

08:20
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

208,26 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu21 h. 55 min
+1 dzień

Pilzno

ПЛЗЕНЬ, Автовокзал Пльзень, улица Гусова; дом 60

10:55
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

ІВ.ФРАНКІВСЬК-2,

223,95 
pon, wto
15:00
Czas przejazdu19 h. 00 min
+1 dzień

Pilzno

Dworzec Autobusowy, ul. Husova 60

11:00
+1 dzień

Iwano-Frankiwsk

Ivano-Frankovsk [*UA],,AS, Iwano-Frankiwsk

230,85 
Popularne kierunki
Z miasta Pilzno
Do miasta Pilzno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu