Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nikopol — Opole w 2019 rok roku

07:30
Dworzec autobusowy Nikopol, ul. Elektrometalurgiv 37
w drodze 34 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
07:30
Dworzec autobusowy Nikopol, ul. Elektrometalurgiv 37
w drodze 27 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
07:30
NIKOPOL, dworzec autobusowy ul. Elektrometalurgow 37
w drodze 35 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:20+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob

Rozkład jazdy autobusów Nikopol — Opole w 2019 rok roku

wto, pią, nie
07:30
34 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol, ul. Elektrometalurgiv 37

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

230,91 
07:20
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol, ul. Elektrometalurgiv 37
09:15
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A
11:30
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
13:20
Smiła
Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111
13:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:00
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
15:25
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
17:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (24)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
07:30
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Nikopol

Dworzec autobusowy Nikopol, ul. Elektrometalurgiv 37

11:00
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

230,91 
07:20
Nikopol
Dworzec autobusowy Nikopol, ul. Elektrometalurgiv 37
09:15
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A
11:30
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
13:20
Smiła
Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111
13:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:00
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
15:25
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
17:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, sob
07:30
35 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Nikopol

NIKOPOL, dworzec autobusowy ul. Elektrometalurgow 37

18:20
+1 dzień

Opole

Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4

243,78 
07:30
Nikopol
NIKOPOL, dworzec autobusowy ul. Elektrometalurgow 37
18:20
+1 dzień
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Nikopol
Do miasta Opole
Do miasta Nikopol
Z miasta Opole
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!