Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mołodeczno — Mińsk

Najlepsza oferta

Codziennie
18:55
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

20:25

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 

Rozkład jazdy autobusów Mołodeczno — Mińsk w 2019 roku

Codziennie
05:50
Czas przejazdu01 h. 25 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

07:15

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Poza nie
06:10
Czas przejazdu01 h. 25 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

07:35

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
06:30
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

08:00

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

08:20

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
07:05
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

08:35

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

09:00

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

09:15

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
08:05
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

09:35

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
08:25
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

09:55

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
08:40
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

10:10

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
08:55
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

10:25

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
09:10
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

10:40

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
09:25
Czas przejazdu01 h. 25 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

10:50

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

11:10

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Poza nie
10:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

11:30

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

11:50

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
10:45
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

12:15

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

12:30

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

12:45

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
11:35
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

13:05

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
11:55
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

13:25

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

13:40

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

13:55

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

14:10

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
12:55
Czas przejazdu01 h. 25 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

14:20

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
13:10
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

14:40

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

15:00

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

15:20

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
14:15
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

15:45

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

16:00

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

16:15

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
15:05
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

16:35

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
15:25
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

16:55

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
15:40
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

17:10

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
15:55
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

17:25

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

17:40

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
16:25
Czas przejazdu01 h. 25 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

17:50

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
16:35
Czas przejazdu01 h. 25 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

18:00

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
16:55
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

18:25

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

18:50

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Poza czw
17:45
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

19:15

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

19:30

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
18:15
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

19:45

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
18:35
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

20:05

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

20:40

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

21:00

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
19:55
Czas przejazdu01 h. 30 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

21:25

Mińsk

МИНСК_АС-Дружная -- Беларусь, Minsk

9,81 
Codziennie
05:35
Czas przejazdu01 h. 55 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

07:30

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

10,55 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu02 h. 05 min

Mołodeczno

МОЛОДЕЧНО_АВ -- Беларусь, Molodechno

16:40

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

11,14 
Popularne kierunki
Z miasta Mołodeczno
Do miasta Mińsk
Do miasta Mołodeczno
Z miasta Mińsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu