Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mińsk — Wilejka

Najlepsza oferta

Poza wto i nie
16:35
Czas przejazdu02 h. 01 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

18:36

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

12,82 

Rozkład jazdy autobusów Mińsk — Wilejka w 2019 roku

Poza wto i nie
07:00
Czas przejazdu02 h. 01 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

09:01

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

12,82 
Poza wto i nie
11:40
Czas przejazdu02 h. 01 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

13:41

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

12,82 
Poza wto i nie
08:10
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

10:00

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Codziennie
08:35
Czas przejazdu01 h. 55 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

10:30

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
W poniedziałki
08:50
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

10:40

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Codziennie
09:25
Czas przejazdu01 h. 55 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

11:20

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Poza wto i nie
12:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

14:20

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Poza wto i nie
13:10
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

15:00

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Codziennie
13:55
Czas przejazdu01 h. 55 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

15:50

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Codziennie
14:37
Czas przejazdu02 h. 13 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

16:50

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

16:50

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Poza wto i nie
17:20
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

19:10

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu01 h. 55 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

20:25

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

21:20

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

21:50

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
W poniedziałki
20:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

22:20

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,41 
W poniedziałki
17:10
Czas przejazdu02 h. 30 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

19:40

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

13,81 
Poza wto i nie
10:00
Czas przejazdu02 h. 05 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

12:05

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

15,52 
Poza wto i nie
16:10
Czas przejazdu02 h. 05 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

18:15

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

15,52 
Poza wto i nie
19:00
Czas przejazdu02 h. 05 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

21:05

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

15,52 
Poza wto i nie
07:40
Czas przejazdu02 h. 00 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

09:40

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

15,76 
Poza nie
13:56
Czas przejazdu02 h. 14 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6

16:10

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

16,64 
Poza wto i nie
16:00
Czas przejazdu03 h. 05 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Slawinskoho, ul. Slawinskoho 18

19:05

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

25,54 
W poniedziałki
16:40
Czas przejazdu03 h. 10 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Slawinskoho, ul. Slawinskoho 18

19:50

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

26,97 
Codziennie
17:40
Czas przejazdu03 h. 10 min

Mińsk

Dworzec autobusowy Slawinskoho, ul. Slawinskoho 18

20:50

Wilejka

ВИЛЕЙКА_АВ -- Беларусь, Vileika

26,97 
Popularne kierunki
Z miasta Mińsk
Do miasta Wilejka
Do miasta Mińsk
Z miasta Wilejka
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu