Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Kraków Balice — Miejsce Piastowe

Najlepsza oferta

Codziennie
22:10
Czas przejazdu04 h. 49 min
+1 dzień

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

02:59
+1 dzień

Miejsce Piastowe

MIEJSCE PIASTOWE, Miejsce Piastowe

55,39 

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Kraków Balice — Miejsce Piastowe w 2019 roku

Codziennie
01:50
Czas przejazdu04 h. 23 min

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

06:13

Miejsce Piastowe

MIEJSCE PIASTOWE, Miejsce Piastowe

55,39 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu04 h. 21 min

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

11:21

Miejsce Piastowe

MIEJSCE PIASTOWE, Miejsce Piastowe

55,39 
Codziennie
11:05
Czas przejazdu04 h. 26 min

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

15:31

Miejsce Piastowe

MIEJSCE PIASTOWE, Miejsce Piastowe

55,39 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu04 h. 31 min

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

20:01

Miejsce Piastowe

MIEJSCE PIASTOWE, Miejsce Piastowe

55,39 
Codziennie
19:05
Czas przejazdu04 h. 18 min

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice, ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1

23:23

Miejsce Piastowe

MIEJSCE PIASTOWE, Miejsce Piastowe

55,39 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu