Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Gdańsk — Gdynia

Najlepsza oferta

Codziennie
20:10
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

20:28

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Gdańsk — Gdynia w 2019 rok

Codziennie
01:50
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

02:08

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
Codziennie
05:35
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

05:53

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

09:48

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
Poza pon
11:05
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

11:23

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
W poniedziałki
11:50
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

12:08

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

13:48

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

15:48

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

18:18

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
Codziennie
22:55
Czas przejazdu18 min

Lotnisko Gdańsk

Przystanek, ul. Juliusza Słowackiego 200

23:13

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

25,00 
Popularne kierunki
Do miasta Gdynia
Z miasta Gdynia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu