Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Bukovel – Kołomyja

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kołomyja — Bukovel

Najlepsza oferta

Codziennie
09:05
Czas przejazdu02 h. 15 min

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

11:20

Bukovel

БУКОВЕЛЬ#,

12,10 

Rozkład jazdy autobusów Kołomyja — Bukovel w 2019 rok roku

Codziennie
07:25
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

09:25

Bukovel

БУКОВЕЛЬ#,

12,71 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 55 min

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

13:55

Bukovel

БУКОВЕЛЬ#,

12,71 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

10:20

Bukovel

БУКОВЕЛЬ#,

12,96 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu02 h. 00 min

Kołomyja

Przystanek, ul. Borysa Antonenka-Davydovycha 15

15:00

Bukovel

БУКОВЕЛЬ#,

12,96 
Popularne kierunki
Do miasta Kołomyja
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu