Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Jużnoukrajinśk — Legnica w 2019 rok roku

pon, wto, śro
03:50
27 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

05:55
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

164,80 
03:50
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
05:55
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Codziennie
03:50
24 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

04:30
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

185,38 
03:45
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
04:35
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
06:50
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
09:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
14:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
17:50
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
19:40
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
19:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:35
Rzeszów
Legnica, Polska, Dolnośląskie
23:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:05
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:25
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
03:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
04:30
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
09:30
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

185,38 
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:25
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
Codziennie
09:30
23 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Jużnoukrajinśk

Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27

09:20
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

190,00 
09:20
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
10:20
Perwomajsk
Przystanek, ul. Mykoly Vyngranovskoho 8
12:20
Humań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
17:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske shose 8
19:40
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
21:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
23:00
Krakowiec
Legnica, Polska, Dolnośląskie
03:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
08:10
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
09:20
+1 dzień
Legnica
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage
  • Van Hool EOS
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży