Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Stara Huta

Najlepsza oferta

Poza nie
14:50
Czas przejazdu01 h. 50 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

16:40

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,91 

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Stara Huta w 2019 roku

Codziennie
08:20
Czas przejazdu01 h. 35 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

09:55

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,91 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu01 h. 51 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

12:11

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,91 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu01 h. 50 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

14:40

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,91 
Poza wto
15:50
Czas przejazdu01 h. 35 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

17:25

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,91 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu01 h. 51 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

19:11

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,91 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

20:20

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,91 
Poza nie
11:00
Czas przejazdu01 h. 32 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

12:32

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,95 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu01 h. 32 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

21:32

Stara Huta

СТАРА ГУТА#,

10,95 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu