Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Sołotwina

Najlepsza oferta

Codziennie
20:00
Czas przejazdu54 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

20:54

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,06 

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Sołotwina w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw, pią, sob
11:00
Czas przejazdu54 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

11:54

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,06 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu57 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

13:17

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,26 
Codziennie
16:35
Czas przejazdu57 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

17:32

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,26 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu59 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

09:19

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu01 h. 10 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

10:50

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

11:30

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu01 h. 09 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

13:59

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
pon, śro, czw, pią, sob, nie
13:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

14:15

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
14:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

15:55

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

16:30

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
pon, śro, czw, pią, sob, nie
15:50
Czas przejazdu59 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

16:49

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu01 h. 10 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

18:30

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
pon, śro, czw, pią, sob, nie
18:00
Czas przejazdu01 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

19:05

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu01 h. 09 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

19:39

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,33 
pon, śro, czw, pią, sob, nie
13:30
Czas przejazdu01 h. 09 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

14:39

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,40 
pon, śro, czw, pią, sob, nie
19:10
Czas przejazdu01 h. 01 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

20:11

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,40 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
09:05
Czas przejazdu01 h. 00 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

10:05

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,53 
Codziennie
11:25
Czas przejazdu01 h. 04 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

12:29

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,53 
pon, wto, śro, czw, pią, sob
14:00
Czas przejazdu01 h. 02 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

15:02

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,53 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu59 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3, ul. Hetmana Mazepy 162A

17:14

Sołotwina

СОЛОТВИН#,

6,53 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu