Rozkład jazdy PKS Dolina – Elbląg

20:55
25 maj
10:00
26 maj
Autostation Dolina, ulica Szewczenki; dom 1A
ZKM, Plac Dworcowy
Kupić za
141,72
20:55
25 maj
Dolyna
Autostation Dolina, ulica Szewczenki; dom 1A
21:25
Morszyn
21:40
Stryj
22:40
Lwów
23:15
Lwów
00:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
02:55
Lublin
06:05
Warszawa
09:00
Ostróda
10:00
26 maj
Elbląg
ZKM, Plac Dworcowy
  • Autobus
  • VAN HOOL 815-2866FH
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Dolina
Do miasta Dolina
Z miasta Elbląg
Odwrotny kierunek: