Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Delatyn — Rzeszów w 2018 rok roku

10:15
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw
11:00
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
Czas przejazdu 09 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:55
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
wto, czw
10:15
Czas przejazdu 09 h. 40 min

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia

19:55

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3

87
10:15
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
10:25
Nadvirna
"Dworzec autobusowy Nadvirna; ul. Vokzalna 2"
10:55
Bohorodczany
"Dworzec autobusowy Bogorodchany; ul. Shevchenka 46"
11:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
12:40
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
13:25
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
14:10
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
15:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
16:10
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Nikolo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 09 h. 55 min

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia

20:55

Rzeszów

Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1

145
11:00
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin; ul. 16 Lypnia
11:25
Nadvirna
"Dworzec autobusowy Nadvirna; ul. Vokzalna 2"
12:55
Iwano-Frankiwsk
"Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2; ul. Gorbachevskoho 14"
13:40
Kałusz
"Dworzec autobusowy; ul. Pryvokzalna 15"
14:30
Dolina
"Dworzec autobusowy Dolina; ul. Shevchenka 1 A"
15:40
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
17:10
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
18:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
20:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • DMD Ukraina

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Delatyn
Do miasta Rzeszów
Z miasta Rzeszów