Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Delatyn — Rzeszów w 2019 rok roku

wto, śro, czw
10:15
9 godz. 40 min w drodze

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia

19:55

Rzeszów

Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3

88,04 
10:10
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia
10:25
Nadvirna
Dworzec autobusowy Nadvirna, ul. Vokzalna 2
10:55
Bohorodczany
Dworzec autobusowy Bogorodchany, ul. Shevchenka 46
11:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
12:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
13:25
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
14:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
15:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
16:10
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nikolo
  • Neoplan 71
Codziennie
11:00
9 godz. 55 min w drodze

Delatyn

Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia

20:55

Rzeszów

Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1

117,25 
10:55
Delatyn
Dworzec autobusowy Deljatin, ul. 16 Lypnia
11:25
Nadvirna
Dworzec autobusowy Nadvirna, ul. Vokzalna 2
12:55
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14
13:40
Kałusz
Dworzec autobusowy, ul. Pryvokzalna 15
14:30
Dolina
Dworzec autobusowy Dolina, ul. Shevchenka 1 A
15:40
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
17:10
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
18:30
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
20:55
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • D.M.D. UKRAINA
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Popularne kierunki
Z miasta Delatyn
Do miasta Rzeszów
Do miasta Delatyn
Z miasta Rzeszów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!