Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Charków — Volgograd

Najlepsza oferta

pon, śro, czw, sob
14:00
Czas przejazdu16 h. 00 min
+1 dzień

Charków

McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57

06:00
+1 dzień

Volgograd

автовокзал, м. Волгоград, вул. Михаїла Балоніна, 11

194,41 

Rozkład jazdy autobusów Charków — Volgograd w 2019 rok

wto, czw, pią, nie
14:30
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Charków

Metro Kholodna Góra, metro Kholodna Góra; ul. Poltavskyi Shliakh

08:00
+1 dzień

Volgograd

Dworzec kolejowy Volgograd-1, ploshchad Privokzalnaya 1

194,41 
wto, czw, nie
14:30
Czas przejazdu17 h. 30 min
+1 dzień

Charków

Metro Kholodna Góra, metro Kholodna Góra; ul. Poltavskyi Shliakh

08:00
+1 dzień

Volgograd

Dworzec kolejowy Volgograd-1, ploshchad Privokzalnaya 1

210,61 
20.08, 23.08...
22:05
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22

16:25
+1 dzień

Volgograd

м. Волгоград - Волгоградська область, вул. Михаїла Балоніна, 11

226,81 
wto, pią
22:05
Czas przejazdu18 h. 20 min
+1 dzień

Charków

Dworzec autobusowy Charków-1, prospekt Yurijia Haharina 22

16:25
+1 dzień

Volgograd

м. Волгоград - Волгоградська область, вул. Михаїла Балоніна, 11

226,81 
Popularne kierunki
Z miasta Charków
Do miasta Charków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu