Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Ciechocinek

02:05
22 kwi
03:20
22 kwi
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
Kupić za
16,00
02:05
22 kwi
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
22:35
Bobolice
23:05
Szczecinek
23:30
Okonek
23:50
Jastrowie
00:10
Złotów
00:30
Sypniewo
00:45
Więcbork
00:47
Więcbork
01:05
Mrocza
01:20
Nakło nad Notecią
01:55
Bydgoszcz
02:17
Bydgoszcz
02:50
Toruń
03:20
Ciechocinek
04:00
Włocławek
04:55
Płock
05:00
Płock
06:40
Warszawa
06:50
Warszawa
03:20
22 kwi
Ciechocinek
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Bydgoszcz