Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Ciechocinek

02:30
16 sie
03:50
16 sie
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
Kupić za
16,80
02:30
16 sie
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
21:50
Koszalin
22:45
Bobolice
23:20
Szczecinek
23:25
Szczecinek
23:50
Okonek
00:10
Jastrowie
00:30
Złotów
00:50
Sypniewo
01:05
Więcbork
01:07
Więcbork
01:25
Mrocza
01:40
Nakło nad Notecią
02:15
Bydgoszcz
02:45
Bydgoszcz
03:20
Toruń
03:50
Ciechocinek
04:30
Włocławek
05:25
Płock
07:15
Warszawa
07:25
Warszawa
03:50
16 sie
Ciechocinek
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:45
16 sie
15:10
16 sie
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
Kupić za
16,80
13:45
16 sie
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
10:10
Połczyn-Zdrój
10:45
Czaplinek
11:25
Wałcz
11:55
Piła
13:30
Bydgoszcz
14:40
Toruń
15:10
Ciechocinek
15:50
Włocławek
16:55
Płock
18:35
Warszawa
15:10
16 sie
Ciechocinek
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Bydgoszcz