Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Ciechocinek

02:30
24 cze
03:50
24 cze
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
Kupić za
16,80
02:30
24 cze
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
21:50
Koszalin
22:45
Bobolice
23:20
Szczecinek
23:25
Szczecinek
23:50
Okonek
00:10
Jastrowie
00:30
Złotów
00:50
Sypniewo
01:05
Więcbork
01:07
Więcbork
01:25
Mrocza
01:40
Nakło nad Notecią
02:15
Bydgoszcz
02:45
Bydgoszcz
03:20
Toruń
03:50
Ciechocinek
04:30
Włocławek
05:25
Płock
07:15
Warszawa
07:25
Warszawa
03:50
24 cze
Ciechocinek
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
24 cze
15:10
24 cze
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
Kupić za
16,80
13:45
24 cze
Bydgoszcz
Bydgoszcz, Dworzec Autobusowy
10:10
Połczyn-Zdrój
10:45
Czaplinek
11:25
Wałcz
11:55
Piła
13:30
Bydgoszcz
14:40
Toruń
15:10
Ciechocinek
15:50
Włocławek
16:55
Płock
18:35
Warszawa
15:10
24 cze
Ciechocinek
Ciechocinek, Dworzec Kolejowy ul.Kopernika
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Bydgoszcz