Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brześć — Ratno

Najlepsza oferta

Codziennie
18:30
Czas przejazdu02 h. 05 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

20:35

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

12,78 

Rozkład jazdy autobusów Brześć — Ratno w 2019 rok

Codziennie
10:50
Czas przejazdu02 h. 50 min

Brześć

Dworzec autobusowy Brest, ulitsa Mitskyevicha 35

13:40

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,21 
Codziennie
00:50
Czas przejazdu03 h. 00 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

03:50

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
02:00
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

04:30

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
pon, wto, śro, nie
05:55
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

08:25

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
06:25
Czas przejazdu02 h. 40 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

09:05

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
08:15
Czas przejazdu02 h. 30 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

10:45

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu02 h. 26 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

12:16

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
10:50
Czas przejazdu02 h. 50 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

13:40

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
11:45
Czas przejazdu02 h. 20 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

14:05

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu02 h. 16 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

14:46

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
12:55
Czas przejazdu02 h. 05 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

15:00

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu02 h. 07 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

15:42

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
14:55
Czas przejazdu02 h. 23 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

17:18

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu02 h. 23 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

19:23

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu02 h. 15 min

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

21:45

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13,26 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
+1 dzień

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

00:45
+1 dzień

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

29,69 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
+1 dzień

Brześć

Dworzec autobusowy, ul. Ordszonikidze 12

00:45
+1 dzień

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

29,69 
Popularne kierunki
Do miasta Ratno
Z miasta Ratno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu