Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ratno — Kowel

Najlepsza oferta

Codziennie
05:50
Czas przejazdu01 h. 05 min

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

06:55

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

6,69 

Rozkład jazdy autobusów Ratno — Kowel w 2019 rok

Codziennie
13:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

14:55

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

7,13 
pon, wto
09:10
Czas przejazdu01 h. 15 min

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

10:25

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

9,60 
pon, wto
12:21
Czas przejazdu01 h. 00 min

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

13:21

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

9,60 
W poniedziałki
13:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

14:55

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

9,60 
W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu01 h. 15 min

Ratno

Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65

20:45

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

9,60 
Popularne kierunki
Z miasta Ratno
Do miasta Kowel
Do miasta Ratno
Z miasta Kowel
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu