Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweKowel - Ratno

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kowel — Ratno

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
18:25
Czas przejazdu01 h. 10 min
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42
19:35
Ratno
Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65
7,56 
Przewoźnik: Z-Time
Autobus: Эталон БАЗ А079.20
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kowel — Ratno w 2020 roku

Codziennie
02:10
Czas przejazdu01 h. 00 min
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42
03:10
Ratno
Dworzec autobusowy Ratno, ul. Centralna 65
8,38 
Przewoźnik: ATP 10706
Autobus: Mitsubishi
Ocena:
Codziennie
16:55
Czas przejazdu01 h. 15 min
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42
18:10
Ratno
Dworzec autobusowy, ul. Centralna 79
8,38 
Przewoźnik: ATP 10706
Autobus: Mitsubishi
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kowel
Do miasta Ratno
Do miasta Kowel
Z miasta Ratno
Informacje o trasie autobusu Kowel — Ratno
3
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 8 min.
Szacowany czas podróży
02:10 — 03:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18:25 — 19:35
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
8 — 8 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami