Rozkład jazdy PKS Brno – Rachów

16:50
11:20
18 lis
przystanek autobusowy Zvonarka, ul. Zvonarka, 411
Bus station
172,48
16:50
17 lis
Brno
przystanek autobusowy Zvonarka, ul. Zvonarka, 411
11:20
18 lis
Rachów
Bus station
  • Autobus
  • 153
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
13:00
18 lis
Dworzec autobusowy Zvonařka, ul. Opuštěná, 227/4
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 11
159,43
15:30
17 lis
Brno
Dworzec autobusowy Zvonařka, ul. Opuštěná, 227/4
16:20
Ołomuniec
17:55
Ostrawa
19:15
Katowice
20:55
Kraków
22:55
Rzeszów
00:30
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
05:35
Lwów
06:40
Stryj
07:25
Dolyna
08:15
Kałusz
09:10
Iwano-Frankiwsk
10:30
Nadvirna
11:00
Delatyn
13:00
18 lis
Rakhiv
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 11
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:30
16:00
18 lis
Dworzec autobusowy Zvonařka, ul. Opuštěná, 227/4
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 11
159,43
20:30
17 lis
Brno
Dworzec autobusowy Zvonařka, ul. Opuštěná, 227/4
21:25
Ołomuniec
22:10
Ostrawa
23:50
Katowice
01:10
Kraków
03:25
Rzeszów
05:00
Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)
07:45
Lwów
08:05
Lwów
08:55
Stryj
09:55
Dolyna
11:10
Kałusz
11:50
Iwano-Frankiwsk
13:20
Nadvirna
13:55
Delatyn
16:00
18 lis
Rakhiv
Dworzec autobusowy, ul. Prywokzalna, 11
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Brno

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.