Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Zabrze w 2019 rok roku

18:00
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 22 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:00
miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303
Czas przejazdu 22 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:00
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 23 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
wto, pią, nie
18:00
Czas przejazdu 22 h. 35 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

16:35
+1 dzień

Zabrze

Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego

167
18:00
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
+1 dzień
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:00
Czas przejazdu 22 h. 35 min
+1 dzień

Boryspol

miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303

16:35
+1 dzień

Zabrze

Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego

167
18:00
Boryspol
miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
+1 dzień
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
18:00
Czas przejazdu 23 h. 35 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

16:35
+1 dzień

Zabrze

Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego

178
18:00
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
16:35
+1 dzień
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Zabrze
Do miasta Boryspol
Z miasta Zabrze
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!