Bilety autobusoweBaranowicze - Mińsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Baranowicze — Mińsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, śro, nie
19:25
Czas przejazdu02 h. 45 min
Baranowicze
Dworzec autobusowy, ulitsa Frolyenkova 40
22:10
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
18,19 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Baranowicze — Mińsk w 2020 roku

pon, śro
07:00
Czas przejazdu02 h. 15 min
Baranowicze
Dworzec autobusowy, ulitsa Frolyenkova 40
09:15
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
18,19 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
pon, wto, sob, nie
07:05
Czas przejazdu02 h. 10 min
Baranowicze
Dworzec autobusowy, ulitsa Frolyenkova 40
09:15
Mińsk
Dworzec autobusowy Centralny, metro Ploshchad Lenina; ulitsa Bobruyskaya 6
18,19 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Mińsk
Z miasta Mińsk
Informacje o trasie autobusu Baranowicze — Mińsk
3
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 23 min.
Szacowany czas podróży
07:00 — 09:15
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:25 — 22:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18 — 28 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami