Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweBar - Winnica

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Bar — Winnica

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
06:05
Czas przejazdu01 h. 15 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
07:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "НІКО-ТРАНС"
Autobus: ЭТАЛОН-28
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Bar — Winnica w 2021 roku

Codziennie
07:35
Czas przejazdu01 h. 15 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
08:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "НІКО-ТРАНС"
Autobus: ЭТАЛОН-29
Ocena:
Codziennie
08:04
Czas przejazdu01 h. 16 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "ВІН-АВТО"
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
08:30
Czas przejazdu01 h. 35 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
10:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "НІКО-ТРАНС"
Autobus: БОГДАН 27
Ocena:
Codziennie
09:05
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
10:15
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ВІНПАСТРАНС
Autobus: МЕРСЕДЕС 21
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu01 h. 15 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: СПД ОЛЕКСІЕВ М.М.
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
09:55
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
11:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "ВІН-АВТО"
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
10:25
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
11:35
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ОЛЕКСІЄВА ЛІЯ ПЕТРІВНА
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
11:10
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ВІНПАСТРАНС
Autobus: БОГДАН 24
Ocena:
Codziennie
11:45
Czas przejazdu01 h. 15 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
13:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "НІКО-ТРАНС"
Autobus: ЭТАЛОН-28
Ocena:
Codziennie
12:15
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
13:25
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ВІНПАСТРАНС
Autobus: МЕРСЕДЕС 21
Ocena:
Codziennie
12:55
Czas przejazdu01 h. 05 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
14:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ВІНПАСТРАНС
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu01 h. 35 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
15:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "НІКО-ТРАНС"
Autobus: БОГДАН 25
Ocena:
Codziennie
13:45
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
14:55
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "ВІН-АВТО"
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
14:05
Czas przejazdu01 h. 15 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: АТП КРИВЕШКО
Autobus: ІВЕКО-26
Ocena:
Codziennie
14:25
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
15:35
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ВІНПАСТРАНС
Autobus: БОГДАН 24
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
16:00
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ОЛЕКСІЄВА ЛІЯ ПЕТРІВНА
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
15:10
Czas przejazdu01 h. 05 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
16:15
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "НІКО-ТРАНС"
Autobus: БОГДАН 27
Ocena:
Codziennie
15:45
Czas przejazdu01 h. 05 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ВІНПАСТРАНС
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu01 h. 35 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
17:35
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "НІКО-ТРАНС"
Autobus: ЭТАЛОН-28
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
17:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ВІНПАСТРАНС
Autobus: МЕРСЕДЕС 21
Ocena:
Codziennie
16:50
Czas przejazdu01 h. 15 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
18:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: СПД ОЛЕКСІЕВ М.М.
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
18:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "ВІН-АВТО"
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:
Codziennie
17:40
Czas przejazdu01 h. 10 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
18:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ТОВ "НІКО-ТРАНС"
Autobus: ЭТАЛОН-28
Ocena:
Codziennie
18:10
Czas przejazdu01 h. 05 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
19:15
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: АТП КРИВЕШКО
Autobus: ІВЕКО-26
Ocena:
Codziennie
19:20
Czas przejazdu01 h. 05 min
Bar
Dworzec autobusowy Bar, ul. Sviatoho Mykolaia 7
20:25
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske szosa 107
16,06 
Przewoźnik: ВІНПАСТРАНС
Autobus: МЕРСЕДЕС 18
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Winnica
Do miasta Bar
Z miasta Winnica
Informacje o trasie autobusu Bar — Winnica
26
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 13 min.
Szacowany czas podróży
06:05 — 07:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:20 — 20:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17 — 16 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami