Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kamieniec Podolski — Bar

Najlepsza oferta

pon, czw, pią, nie
20:30
Czas przejazdu02 h. 40 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

23:10

Bar

Autobusowy, Str. Mikołaja 7

17,75 

Rozkład jazdy autobusów Kamieniec Podolski — Bar w 2019 rok roku

Codziennie
13:20
Czas przejazdu02 h. 55 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

16:15

Bar

БАР,

21,51 
Codziennie
09:45
Czas przejazdu03 h. 14 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

12:59

Bar

БАР,

23,76 
Popularne kierunki
Do miasta Bar
Z miasta Bar
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu