Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Niemirów w 2019 rok roku

08:00
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
w drodze 26 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:10
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
w drodze 20 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:20+1 dzień
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Niemirów w 2019 rok roku

Codziennie
08:00
26 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

10:20
+1 dzień

Niemirów

Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82

180,00 
08:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
08:40
Głowno
Przystanek, ul. Łódzka 8
09:10
Łowicz
Przystanek, ul. Warszawska 9a
09:30
Sochaczew
Przystanek 04, pl. św. Dominika (ul. Płocka)
10:20
Bramki
Przystanek, ul. Łódzka 40
10:40
Błonie
Mc Donald's, ul. Powstańców 24
10:55
Bronisze
Niemirów, Ukraina, Winnicki
11:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
Grójec
Przystanek, ul. Armii Krajowej 50
14:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
15:30
Puławy
Przystanek autobusowy koło dworca autobusowego, ul. Wojska Polskiego
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:15
Chełm
Mc Donald's Lubelska, ul. Lubelska 216
18:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
22:05
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
00:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
01:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
02:35
Netiszyn
Niemirów, Ukraina, Winnicki
03:00
Sławuta
Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13
03:30
Szepietówka
Przystanek, Starokostiantynivske shose 42
04:20
Starokonstantynów
Dworzec autobusowy Starokonstjantyniw, ul. Kniazia Konstiantyna Ostrohzkoho 2
05:05
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
+1 dzień
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
Punkty pośrednie (24)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • VOLVO B12-600 (Free)
Codziennie
14:10
20 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

10:20
+1 dzień

Niemirów

Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82

200,00 
14:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
14:50
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
16:40
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:20
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
18:40
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
19:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
21:00
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
00:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
02:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
03:40
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
04:45
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
05:50
Wołoczyska
Dworzec autobusowy Wołoczisk, ul. Nezalezhnosti 30
06:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:40
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
09:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
09:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:20
+1 dzień
Niemirów
Supermarket ATB, ul. Gorkogo 82
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Niemirów
Do miasta Łódź
Z miasta Niemirów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!