Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Winnica — Ilińce

Najlepsza oferta

Codziennie
12:45
Czas przejazdu01 h. 15 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

14:00

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

14,04 

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Ilińce w 2019 rok

Codziennie
09:05
Czas przejazdu01 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

10:35

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

14,04 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 20 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

11:20

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

14,04 
Codziennie
11:05
Czas przejazdu01 h. 10 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

12:15

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

14,04 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

15:25

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

14,04 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu01 h. 23 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

16:23

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

14,04 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu01 h. 09 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

16:59

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

14,04 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu01 h. 13 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

18:23

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

14,04 
Codziennie
07:05
Czas przejazdu02 h. 05 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

09:10

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

09:30

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
Codziennie
09:25
Czas przejazdu01 h. 25 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

10:50

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu01 h. 55 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

12:25

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu01 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

13:55

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
Codziennie
13:20
Czas przejazdu01 h. 35 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

14:55

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
pon, wto, śro
15:20
Czas przejazdu01 h. 22 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

16:42

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
W poniedziałki
17:20
Czas przejazdu01 h. 55 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

19:15

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu01 h. 27 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

19:17

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
Codziennie
18:45
Czas przejazdu02 h. 00 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

20:45

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

15,53 
Codziennie
06:25
Czas przejazdu02 h. 05 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

08:30

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

17,04 
Codziennie
09:50
Czas przejazdu01 h. 46 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

11:36

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

17,04 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu01 h. 41 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

15:31

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

17,04 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu01 h. 46 min

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

18:31

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

17,04 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Winnica

Dworzec autobusowy Skhydna (Winnica-3), ul. Watutina 18

13:30

Ilińce

ІЛЛІНЦІ,

17,06 
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Ilińce
Do miasta Winnica
Z miasta Ilińce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu