Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Frankfurt nad Menem w 2019 rok roku

12:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
Czas przejazdu 30 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:05+1 dzień
HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
Czas przejazdu 32 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
06:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
Czas przejazdu 36 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:15+1 dzień
Stacja kolejowa "Central"; Hauptbahnhof
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
pon, czw
12:45
Czas przejazdu 30 h. 20 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

18:05
+1 dzień

Frankfurt nad Menem

HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main

275
12:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
18:05
+1 dzień
Frankfurt nad Menem
HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
06:00
Czas przejazdu 32 h. 50 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

14:50
+1 dzień

Frankfurt nad Menem

Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring

300
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
13:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
06:20
Leipzig
"Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse"
07:20
Gera
"Autobahn (blisko McDonalds); Siemensstrasse"
07:50
Jena
"Stacja benzynowa Aral (blisko McDonalds); Amsterdamerstrasse"
08:50
Erfurt
"Hotel Intercity; Willy-Brandt-Platz 11"
09:50
Eisenach
"Eisenach; Eisenach"
10:50
Bad Hersfeld
"Dworzec kolejowy; Bahnhofstrasse"
11:50
Fulda
"Dworzec autobusowy; Ruprechtstrasse"
13:20
Wurzburg
"Dworzec Autobusowy; Bismarckstrasse"
14:50
+1 dzień
Frankfurt nad Menem
Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
06:00
Czas przejazdu 36 h. 15 min
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8

17:15
+1 dzień

Frankfurt nad Menem

Stacja kolejowa "Central"; Hauptbahnhof

329
06:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8
17:15
+1 dzień
Frankfurt nad Menem
Stacja kolejowa "Central"; Hauptbahnhof
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EAST WEST EUROLINES/ТзОВ "Львівське АТП-14631

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Winnica
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!