Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Winnica — Żmerynka w 2019 rok roku

Codziennie
05:10
45 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

05:55

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
05:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
05:55
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • БОГДАН 28
Codziennie
07:10
46 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

07:56

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
07:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
07:56
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • БОГДАН 28
Codziennie
07:40
46 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

08:26

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
07:40
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
08:26
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ВІНПАСТРАНС
  • БОГДАН 25

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
08:25
46 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

09:11

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
08:25
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
09:11
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • БОГДАН 24 0
Codziennie
09:55
45 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

10:40

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
09:55
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
10:40
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • БОГДАН 28
Codziennie
11:05
55 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

12:00

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
11:05
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
12:00
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ "ВІН-АВТО"
  • ЭТАЛОН 25
Codziennie
12:25
50 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

13:15

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
12:25
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
13:15
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ВАТ ЖМЕРИНСЬКЕ АТП 10512
  • ЭТАЛОН 27
Codziennie
12:55
46 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

13:41

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
12:55
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
13:41
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • БОГДАН 28
Codziennie
13:35
46 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

14:21

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
13:35
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
14:21
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ВІНПАСТРАНС
  • БОГДАН 25
Codziennie
14:20
24 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

15:10
+1 dzień

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
14:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
15:10
+1 dzień
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ШАРГОРОДСКОЕ
  • ЭТАЛОН 25
Codziennie
14:50
46 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

15:36

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
14:50
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
15:36
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • БОГДАН 24 0
Codziennie
15:20
45 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

16:05

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
15:20
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
16:05
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"
  • БОГДАН 28
Codziennie
16:10
55 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

17:05

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
16:10
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
17:05
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ШАРГОРОДСКОЕ
  • БОГДАН 25
Codziennie
17:25
59 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

18:24

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

7,65 
17:25
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
18:24
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ "ВІН-АВТО"
  • ЭТАЛОН 25

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro
17:30
2 godz. 3 min w drodze

Winnica

Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107

19:33

Żmerynka

ЖМЕРИНКА, null

15,19 
17:30
Winnica
Dworzec autobusowy Zakhidny, Khmelnytske shose 107
19:33
Żmerynka
ЖМЕРИНКА, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ВАТ ЖМЕРИНСЬКЕ АТП 10512
  • ПАЗ-20М
Popularne kierunki
Z miasta Winnica
Do miasta Żmerynka
Do miasta Winnica
Z miasta Żmerynka
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!