Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Truskawiec — Praga w 2018 rok roku

10:50
Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35
Czas przejazdu 21 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:00
Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35
Czas przejazdu 20 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
12:40
Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35
Czas przejazdu 17 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu 21 h. 10 min
+1 dzień

Truskawiec

Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35

07:00
+1 dzień

Praga

Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa

115
10:50
Truskawiec
Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35
07:00
+1 dzień
Praga
Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ROCA TRAVELINO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, sob
09:00
Czas przejazdu 20 h. 10 min
+1 dzień

Truskawiec

Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35

05:10
+1 dzień

Praga

Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa

131
09:00
Truskawiec
Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35
09:20
Drohobycz
"Dworzec autobusowy №1; ploshcha Zluky 1"
12:25
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok przechowalni bagażu); Dvirtseva ploshcha 1"
13:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
19:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:00
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
22:10
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
"Cieszyn (Poland/Czech); Cieszyn (Poland/Czech)"
22:10
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
"Cieszyn (Poland/Czech); Cieszyn (Poland/Czech)"
22:40
Ostrawa
"Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow; ul. Peterkova 79/5"
00:20
Ołomuniec
"Dworzec autobusowy; ul. Sladkovskeho 142/37"
01:30
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
05:10
+1 dzień
Praga
Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rozmar s.r.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
12:40
Czas przejazdu 17 h. 10 min
+1 dzień

Truskawiec

Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35

05:50
+1 dzień

Praga

Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa

145
12:40
Truskawiec
Dworzec autobusowy; ul. Drochobyczska 35
12:55
Stebnik
"Przystanek; ul. Kulisha 1"
13:50
Stryj
"Dworzec autobusowy Stryj; ul. Vokzalna 7B"
14:50
Skole
"Dworzec autobusowy; ul. Priwokzalnaja 4a"
16:50
Mukaczewo
"Dworzec autobusowy Mukacheve; ul. Akademika Pavlova 14"
17:50
Użhorod
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stantsiina 2"
18:30
Ужгород КПП (Украина/Словакия)
"Ужгород КПП (Украина/Словакия); Ужгород КПП (Украина/Словакия)"
21:20
Koszyce
"Dworzec autobusowy Koszyce; ulica Staničné námestie; dom 9"
22:50
Poprad
"Dworzec Autobusowy; ul. Jiriho Wolkera"
01:50
Stary Hrozenkov
"Stary Hrozenkov; Stary Hrozenkov"
03:50
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
05:50
+1 dzień
Praga
Metro Roztyly; ul. Tomiczkowa
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SVD Trans s.r.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Praga
Z miasta Praga