Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Winnica – Tepłyk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tepłyk — Winnica

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:30
Czas przejazdu02 h. 45 min

Tepłyk

Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29

11:15

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

25,69 

Rozkład jazdy autobusów Tepłyk — Winnica w 2019 rok roku

Codziennie
05:00
Czas przejazdu03 h. 10 min

Tepłyk

Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29

08:10

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

25,69 
Codziennie
07:25
Czas przejazdu03 h. 00 min

Tepłyk

Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29

10:25

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

25,69 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu26 h. 15 min
+1 dzień

Tepłyk

Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29

11:55
+1 dzień

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

25,69 
Codziennie
11:40
Czas przejazdu02 h. 30 min

Tepłyk

Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29

14:10

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

25,69 
Codziennie
05:30
Czas przejazdu02 h. 20 min

Tepłyk

Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29

07:50

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

27,59 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu02 h. 20 min

Tepłyk

Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29

14:45

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

27,59 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu02 h. 30 min

Tepłyk

Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 29

18:50

Winnica

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8

27,59 
Popularne kierunki
Z miasta Tepłyk
Do miasta Winnica
Do miasta Tepłyk
Z miasta Winnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu