Rozkład jazdy PKS Tarnów – Mikołajów

18:35
19:10
18 lis
SP Grosar, aleja Jana Pawla II, 20
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
175,00
18:35
17 lis
Tarnów
SP Grosar, aleja Jana Pawla II, 20
19:45
Rzeszów
21:35
Przemyśl
22:00
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
01:20
Lwów
01:20
Lwów
02:40
Złoczów
03:45
Tarnopol
04:40
Podwołoczyska
04:55
Wołoczyska
06:15
Chmielnicki
07:40
Latyczów
09:00
Winnica
09:20
Winnica
12:30
Umań
16:25
Odessa
17:45
Yuzhne
18:05
Koblevo
19:10
18 lis
Mykolaiv
PKS „Central”, Perspektywa Objawienia; dom 21
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Tarnów
Do miasta Tarnów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.