Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sławuta — Szepetówka

Najlepsza oferta

Codziennie
08:20
Czas przejazdu30 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

08:50

Szepetówka

4,73 

Rozkład jazdy autobusów Sławuta — Szepetówka w 2019 rok roku

Codziennie
07:05
Czas przejazdu40 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

07:45

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,02 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu40 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

11:20

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,02 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu40 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

15:15

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,02 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu40 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

17:55

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,02 
Codziennie
05:20
Czas przejazdu36 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

05:56

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,60 
Codziennie
05:55
Czas przejazdu40 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

06:35

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,60 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu39 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

12:49

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,60 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu37 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

14:12

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,60 
Codziennie
15:05
Czas przejazdu30 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

15:35

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,60 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu30 min

Sławuta

Dworzec autobusowy Slavuta, ul. ploshcha Shevchenka 13

18:30

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,60 
Codziennie
11:40
Czas przejazdu20 h. 35 min
+1 dzień

Sławuta

СЛАВУТА, пл. Шевченко, 13

08:15
+1 dzień

Szepetówka

ШЕПЕТІВКА,

5,61 
Popularne kierunki
Z miasta Sławuta
Do miasta Sławuta
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu