Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusowePraga - Český-Krumlov

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Praga — Český Krumlov

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, czw
20:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
22:45
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
30,80 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Praga — Český Krumlov w 2021 roku

pon, czw
21:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
23:45
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
30,80 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
12:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
14:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
34,86 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
14:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
16:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
34,86 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
19:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
21:45
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
34,86 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 30 min
Praga
Dworzec Kolejowy Hlavni, ul. Wilsonova 8
10:30
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,70 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, czw
06:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
08:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,71 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
07:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
09:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,71 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
10:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
12:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,71 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
11:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
13:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,71 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
13:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
15:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,71 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
15:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
17:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,71 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
16:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
18:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,71 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, czw
17:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Dworzec Autobusowy Na Knizeci, ul. Ostrowskego
19:50
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
35,71 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Praga
Prague - Na Knížecí, Na Knížecí, Nádraží a zastávky, 150 00 Praha-Smíchov
11:50
Český Krumlov
Český Krumlov - AN, Cesky Krumlov
47,53 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Český Krumlov
Do miasta Praga
Informacje o trasie autobusu Praga — Český Krumlov
15
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 47 min.
Szacowany czas podróży
06:00 — 08:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:00 — 23:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
24 — 131 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami