Bilety autobusoweČeský-Krumlov - Czeskie-Budziejowice

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Český Krumlov — Czeskie Budziejowice

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
07:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
07:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Český Krumlov — Czeskie Budziejowice w 2021 roku

Codziennie
07:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
07:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
10:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
10:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
10:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
12:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
12:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
12:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
14:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
14:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
15:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
15:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
15:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
16:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
16:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
16:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
18:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
18:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
18:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
20:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
20:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
20:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
5,81 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
05:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
05:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
05:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
05:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
08:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
08:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
08:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
09:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
09:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
09:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
11:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
11:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
11:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
13:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
13:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
13:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
17:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
17:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
17:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu30 min
Český Krumlov
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Nemocnichni 586
19:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
19:05
Czas przejazdu25 min
Český Krumlov
Przystanek, ul. U Luni 137
19:30
Czeskie Budziejowice
Dworzec autobusowy Centralny (Budweis), ul. Dworakowa
6,92 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Český Krumlov
Informacje o trasie autobusu Český Krumlov — Czeskie Budziejowice
30
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 27 min.
Szacowany czas podróży
05:00 — 05:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:05 — 20:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
6 — 7 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami