Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poprad — Nowy Targ

Najlepsza oferta

Codziennie
17:55
Czas przejazdu01 h. 10 min

Poprad

Poprad, AS, Poprad

19:05

Nowy Targ

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia

60,90 

Rozkład jazdy autobusów Poprad — Nowy Targ w 2019 rok

Codziennie
17:45
Czas przejazdu01 h. 20 min

Poprad

Poprad Aquacity, Poprad

19:05

Nowy Targ

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia

60,90 
Codziennie
07:35
Czas przejazdu01 h. 20 min

Poprad

Poprad Aquacity, Poprad

08:55

Nowy Targ

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia

68,25 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu01 h. 10 min

Poprad

Poprad, AS, Poprad

08:55

Nowy Targ

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia

68,25 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 20 min

Poprad

Poprad Aquacity, Poprad

13:40

Nowy Targ

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia

68,25 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Poprad

Poprad, AS, Poprad

13:40

Nowy Targ

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia

68,25 
Popularne kierunki
Z miasta Poprad
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu