Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusowePoprad - Bukowina-Tatrzanska

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Poprad — Bukowina Tatrzanska

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
13:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Poprad
Poprad Aquacity, Poprad
14:15
Bukowina Tatrzanska
Bukowina Tatrzańska, Dolna, Bukowina Tatrzanska
8,40 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Poprad — Bukowina Tatrzanska w 2021 roku

W poniedziałki
13:20
Czas przejazdu55 min
Poprad
Poprad, AS, Poprad
14:15
Bukowina Tatrzanska
Bukowina Tatrzańska, Dolna, Bukowina Tatrzanska
8,40 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
W poniedziałki
19:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Poprad
Poprad Aquacity, Poprad
20:15
Bukowina Tatrzanska
Bukowina Tatrzańska, Dolna, Bukowina Tatrzanska
22,05 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
W poniedziałki
19:20
Czas przejazdu55 min
Poprad
Poprad, AS, Poprad
20:15
Bukowina Tatrzanska
Bukowina Tatrzańska, Dolna, Bukowina Tatrzanska
22,05 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Poprad
Informacje o trasie autobusu Poprad — Bukowina Tatrzanska
4
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 57 min.
Szacowany czas podróży
13:15 — 14:15
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:20 — 20:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16 — 27 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami