Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Frankfurt nad Menem w 2018 rok roku

06:10
Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5
Czas przejazdu 36 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:05+1 dzień
HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
23:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
Czas przejazdu 39 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+2 dni
Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
pon, czw
06:10
Czas przejazdu 36 h. 55 min
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5

18:05
+1 dzień

Frankfurt nad Menem

HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main

275
06:10
Odessa
Dworzec autobusowy Privoz; ul. Novoshchypnyi Riad 5
18:05
+1 dzień
Frankfurt nad Menem
HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
23:00
Czas przejazdu 39 h. 50 min
+2 dni

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

14:50
+2 dni

Frankfurt nad Menem

Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring

334
23:00
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
22:50
Aleksandria
"Dworzec autobusowy Ałeksandrija; ul. Sadova 12A"
23:45
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
03:20
Umań
"Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A"
05:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
06:20
Leipzig
"Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse"
07:20
Gera
"Autobahn (blisko McDonalds); Siemensstrasse"
07:50
Jena
"Stacja benzynowa Aral (blisko McDonalds); Amsterdamerstrasse"
08:50
Erfurt
"Hotel Intercity; Willy-Brandt-Platz 11"
09:50
Eisenach
"Eisenach; Eisenach"
10:50
Bad Hersfeld
"Dworzec kolejowy; Bahnhofstrasse"
11:50
Fulda
"Fulda; Fulda"
13:20
Wurzburg
"Dworzec Autobusowy; Bismarckstrasse"
14:50
+2 dni
Frankfurt nad Menem
Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Odessa