Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Frankfurt nad Menem — Odessa w 2019 rok roku

10:00
HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main
Czas przejazdu 35 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
10:30
Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring
Czas przejazdu 37 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
20:00
FRANKFURT AM MAIN; Hbf Südseite - Pforzheimer Str.
Czas przejazdu 45 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
04:20
ФРАНКФУРТ НА МАЙНІ; Mannheimer Straße
Czas przejazdu 40 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:35+1 dzień
ОДЕСА;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
pon, pią
10:00
Czas przejazdu 35 h. 55 min
+1 dzień

Frankfurt nad Menem

HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main

22:55
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5

275
10:00
Frankfurt nad Menem
HBf, Suedseite (60329); Frankfurt am Main
22:55
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Prywoz; ul. Novoshchypnyi Ryad 5
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
10:30
Czas przejazdu 37 h. 15 min
+1 dzień

Frankfurt nad Menem

Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring

23:45
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

376
10:30
Frankfurt nad Menem
Lotnisko Frankfurt, terminal P36; ul. Hugo-Ekener-Ring
11:50
Wurzburg
"Dworzec Autobusowy; Bismarckstrasse"
13:20
Fulda
"Dworzec autobusowy; Ruprechtstrasse"
14:20
Bad Hersfeld
"Dworzec kolejowy; Bahnhofstrasse"
15:20
Eisenach
"Eisenach; Eisenach"
16:20
Erfurt
"Hotel Intercity; Willy-Brandt-Platz 11"
17:20
Jena
"Stacja benzynowa Aral (blisko McDonalds); Amsterdamerstrasse"
17:50
Gera
"Autobahn (blisko McDonalds); Siemensstrasse"
18:50
Leipzig
"Dworzec Autobusowy (Sachsenseite); Brandenburgerstrasse"
02:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
09:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
12:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
14:50
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
16:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
19:20
Umań
"Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A"
22:50
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
23:45
Aleksandria
"Dworzec autobusowy Ałeksandrija; ul. Sadova 12A"
23:45
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
20:00
Czas przejazdu 45 h. 40 min
+2 dni

Frankfurt nad Menem

FRANKFURT AM MAIN; Hbf Südseite - Pforzheimer Str.

18:40
+2 dni

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58

443
20:00
Frankfurt nad Menem
FRANKFURT AM MAIN; Hbf Südseite - Pforzheimer Str.
18:40
+2 dni
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontajiwska 58
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
04:20
Czas przejazdu 40 h. 15 min
+1 dzień

Frankfurt nad Menem

ФРАНКФУРТ НА МАЙНІ; Mannheimer Straße

21:35
+1 dzień

Odessa

ОДЕСА;

466
04:20
Frankfurt nad Menem
ФРАНКФУРТ НА МАЙНІ; Mannheimer Straße
21:35
+1 dzień
Odessa
ОДЕСА;
  • Autobus
  • СКАНІЯ_49
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТЗОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Odessa
Z miasta Odessa