Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nowowołyńsk — Toruń w 2018 rok roku

02:30
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:30
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:30
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:30
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:30
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 14 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
02:30
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
śro, sob
02:30
Czas przejazdu 14 h. 00 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

16:30

Toruń

Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4

138
02:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:30
Czas przejazdu 14 h. 00 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

16:30

Toruń

Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4

138
02:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:30
Czas przejazdu 14 h. 00 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

16:30

Toruń

Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4

138
02:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:30
Czas przejazdu 14 h. 00 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

16:30

Toruń

Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4

138
02:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
02:30
Czas przejazdu 14 h. 00 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

16:30

Toruń

Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4

138
02:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
02:30
Czas przejazdu 15 h. 00 min

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

16:30

Toruń

Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4

140
02:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Toruń