Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweLotnisko-Stuttgart-STR - Karlsruhe

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Stuttgart (STR) — Karlsruhe

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
12:55
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Stuttgart (STR)
Lotnisko Stuttgart (terminal autobusowy SAB), Flughafenstrasse 610
13:55
Karlsruhe
Dworzec kolejowy (strona południowa), ul. Hintern Hauptbahnhof 6
18,03 
Przewoźnik: Blablabus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Stuttgart (STR) — Karlsruhe w 2021 roku

W dni powszednie
10:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Stuttgart (STR)
Lotnisko Stuttgart (terminal autobusowy SAB), Flughafenstrasse 610
11:40
Karlsruhe
Dworzec kolejowy (strona południowa), ul. Hintern Hauptbahnhof 6
18,41 
Przewoźnik: Blablabus
Ocena:
Codziennie
22:50
Czas przejazdu55 min
Lotnisko Stuttgart (STR)
Lotnisko Stuttgart (terminal autobusowy SAB), Flughafenstrasse 610
23:45
Karlsruhe
Dworzec kolejowy (strona południowa), ul. Hintern Hauptbahnhof 6
18,73 
Przewoźnik: Blablabus
Ocena:
W dni powszednie
17:30
Czas przejazdu55 min
Lotnisko Stuttgart (STR)
Lotnisko Stuttgart (terminal autobusowy SAB), Flughafenstrasse 610
18:25
Karlsruhe
Karlsruhe Central Bus Station Southside, Hinterm Hauptbahnhof 6
22,45 
Przewoźnik: Nomago
Ocena:
Poza śro
15:50
Czas przejazdu01 h. 10 min
Lotnisko Stuttgart (STR)
Lotnisko Stuttgart (terminal autobusowy SAB), Flughafenstrasse 610
17:00
Karlsruhe
Dworzec kolejowy (strona południowa), ul. Hintern Hauptbahnhof 6
40,17 
Przewoźnik: Marino
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Lotnisko Stuttgart (STR)
Do miasta Karlsruhe
Z miasta Karlsruhe
Informacje o trasie autobusu Lotnisko Stuttgart (STR) — Karlsruhe
5
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
10:40 — 11:40
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:50 — 23:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
18 — 23 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami